Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

9 aut, o które nikt nie prosił...

20 cze 16 10:21
Udostępnij
0
Skomentuj

Producent powinien w zasadzie zastanowić się, do kogo chce skierować swoje auto, ale obowiązku nie ma. Dlatego też towarzyszy nam wrażenie, że niektóre samochody powstają bardziej dla pozaziemskich istot niż dla ludzi. To, że czasem wsiadają do nich także istoty ziemskie, można wyjaśnić tylko instynktem stadnym.

Poleć
Udostępnij
0

Polecamy także:

gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Nowy Auto Świat Classic 2/2017 już w sprzedaży a w nim megatest Porsche Turbo. Porównanie japońskiego wojownika i Kung Fu Pandy oraz liftbacki z lat osiemdziesiątych XX wieku. Na koniec klasyk, który zmienił historię.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej
Foto: Archiwum / Auto Bild

Lotus Elite

Colin Chapman, szef Lotusa, oczyma wyobraźni widział, jak klienci jego firmy żenią się (rzadziej wychodzą za mąż), kupują tapicerowane meble, rodzą im się dzieci, i pomyślał sobie: musimy dotrzymać im kroku! Dlatego też firma zdecydowała się na zbudowanie prawdziwego auta 4-osobowego, z wygodnymi fotelami, imitacją drewna na desce rozdzielczej i klimatyzacją.

W topowym wyposażeniu była nawet dostępna automatyczna skrzynia biegów. A klienci pomyśleli sobie: ten nasz Colin chyba kompletnie zwariował! Kupmy lepiej jakieś TVR, bo Lotus najwyraźniej przeżywa problemy egzystencjalne. No i kupowali.

9 aut, o które nikt nie prosił... (slajd 1 z 9)

Reklamy
Koniec bloku reklamowego