Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Auto Świat Classic 2/2014 już w sprzedaży

28 mar 14 12:13

Drugi tegoroczny numer dwumiesięcznika Auto Świat Classic otwieramy zestawieniem kabrioletów w cenach od 10 do 100 tys. zł. Zdajemy sobie sprawę, że temperatury sprzyjające jeździe ze złożonym dachem w naszej szerokości geograficznej nie występują specjalnie często.

Udostępnij
0
Skomentuj
Auto Świat Classic 2/2014 już w sprzedaży Auto Świat Classic 2/2014 już w sprzedaży Foto: Auto Świat

Jednak nasz magazyn z założenia prezentuje samochody mające przede wszystkim dostarczać przyjemność z jazdy. Zatem takie zestawienie w wiosennym numerze jest jak najbardziej na miejscu.

Przy okazji postanowiliśmy sprawdzić czy przeciętny kabriolet, oferowany w ogłoszeniu za nieduże pieniądze, prezentuje się lepiej od youngtimera z zamkniętym nadwoziem.

Oprócz tego w numerze mamy dwa mocne, polskie akcenty – prezentacja pierwszej generacji samochodu Warszawa M-20 oraz Polskiego Fiata 125 MR 75. Każdy z tych pojazdów zmieniał w swoim czasie krajobraz polskich dróg I stanowił przedmiot westchnień niejednego Polaka.

Tym, którzy po przymusowym, zimowym postoju wsiadają do swoich aut i w promieniach słońca widzą, jak bardzo porysowana jest przednia szyba ich pojazdów, polecamy nasze porady. Wymiana szyby to ostateczność, do jakiej się uciekamy, np. Wtedy, jeśli została uszkodzona uderzeniem kamienia. Podpowiadamy, co zrobić w innych przypadkach, aby nie wymieniać oryginalnej, wiekowej szyby.

W numerze 1/2014 dwumiesięcznika Auto Świat Classic przeczytamy m.in.

Str. 6 – Klasyki na ciepłe, wiosenne dzni

Str. 28 – Historia VW Garbusa

Str. 44 – Auto, które zmieniło historię – Fiat 125p

Str. 50 – Auto, które zmieniło historię – Warszawa M-20

Str. 56 – Klasyki z 6 cylindrami

Str. 76 – Zawsze w cieniu

Str. 90 – Kalejdoskop

Str. 92 – Klasa wyższa z lat 70. XX wieku

Str. 106 – Porady

Str. 132 – Reportaż / rozrywka

Auto Świat Classic 2/2014 już w sprzedaży Auto Świat Classic 2/2014 już w sprzedaży Foto: Auto Świat
Poleć
Udostępnij
0
gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Nowy Auto Świat Classic 2/2017 już w sprzedaży a w nim megatest Porsche Turbo. Porównanie japońskiego wojownika i Kung Fu Pandy oraz liftbacki z lat osiemdziesiątych XX wieku. Na koniec klasyk, który zmienił historię.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej