Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Auto Świat Classic – Katalog Youngtimery - Auta lat 80.

22 cze 16 12:40

Chcesz kupić youngtimera? To koniecznie musisz poznać ten katalog. Prezentujemy w nim najpopularniejsze auta lat osiemdziesiątych XX wieku.

Udostępnij
0
Skomentuj
Auto Świat Classic - Katalog Youngtimery Auto Świat Classic - Katalog Youngtimery Foto: auto świat classic / Auto Świat

Początki ułatwiającej eksploatację, nieskomplikowanej elektroniki oraz coraz skuteczniejsze, choć jeszcze nie idealne zabezpieczenie antykorozyjne – to chyba najkrótsza charakterystyka aut z lat osiemdziesiątych XX wieku, które wybraliśmy do naszego katalogu.

Formułę poszerzyliśmy również o kilka popularnych w Polsce samochodów, których początek datuje się jeszcze na lata siedemdziesiąte oraz pojazdy z początku lat dziewięćdziesiątych XX wieku.

Z nielicznymi wyjątkami skupiliśmy się na przystępnych cenowo propozycjach, które mogą być wstępem do wejścia w świat klasycznej motoryzacji. A warto to zrobić, bo youngtimerowa scena w ciągu kilku ostatnich lat mocno się rozwinęła i użytkownicy takich pojazdów coraz chętniej organizuja zloty i rajdy, na których mogą wymieniać się doświadczeniami z obsługi i napraw posiadanych aut, poszerzać tez wiedzę na ich temat czy po prostu w miłym towarzystwie spędzić wolny czas.

Natomiast dla tych, którzy sobie cenią pragmatyzm i potrafią samodzielnie zrobić coś przy samochodzie, youngtimer z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych XX wieku może być najtańszą formą posiadania auta, które po kilku latach właściwego użytkowania potrafi nawet zyskać na wartości.

Powodów, dla których warto wejść w youngtimery, jest wiele!

Auto Świat Classic - Katalog Youngtimery Auto Świat Classic - Katalog Youngtimery Foto: auto świat classic / Auto Świat

Zapraszamy do lektury!

Poleć
Udostępnij
0
gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Nowy Auto Świat Classic 2/2017 już w sprzedaży a w nim megatest Porsche Turbo. Porównanie japońskiego wojownika i Kung Fu Pandy oraz liftbacki z lat osiemdziesiątych XX wieku. Na koniec klasyk, który zmienił historię.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej