Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Fiat 126p - 13 Zlot legend w Warszawie

13 sie 16 22:37

Ten samochód zmotoryzował Polskę. Dzisiaj jest legendą, którą z łezką w oku wspominają starsi rodacy, a młodzież przywraca mu dawny blask.

Udostępnij
0
Skomentuj

Warszawski zlot okazał się wielkim powrotem do przeszłości. Zobaczyliśmy Fiaty 126p w znakomitym stanie, z różnymi modyfikacjami. Przyjechali nie tylko właściciele z różnych stron Polski, ale także m.in. Węgrzy, Niemcy, Holendrzy i Białorusini.

Chociaż rozwój motoryzacji stał się faktem, to Maluch wciąż spotykany jest na drogach całej Europy. Chociaż ma już wiele lat, to wciąż z powodzeniem służy swoim użytkownikom.

Zapraszamy do naszej galerii z prezentacji uczestników zlotu przed warszawskim Pałacem Kultury i Nauki.

Poleć
Udostępnij
0

Polecamy także:

gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Nowy Auto Świat Classic 2/2017 już w sprzedaży a w nim megatest Porsche Turbo. Porównanie japońskiego wojownika i Kung Fu Pandy oraz liftbacki z lat osiemdziesiątych XX wieku. Na koniec klasyk, który zmienił historię.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej

Fiat 126p - 13 Zlot legend w Warszawie (slajd 1 z 32)

Reklamy
Koniec bloku reklamowego