Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Citroen: 70. urodziny 2CV i 50. Mehari

Komentarze (11)

Napisz komentarz
No photo
No photo ~Lucas Użytkownik anonimowy
~Lucas :
Citroen ma bardzo wiele modeli kultowych, mnóstwo ich samochodów ma niesamowite patenty i są cenione przez kolekcjonerów. Porównajcie np. Markę Citroen czy Mercedes lub amerykański Buick do jakiejś japońskiej marki, poprostu szkoda wogóle porównywać, samochody typu Toyota czy Honda są nijakie, nigdy nie będą cenionymi klasykami i nigdy nie będą mieli to coś. Miałem dwa japonskie samochody Acura RL oraz Toyota Avensis i to były dwa błędy motoryzacyjne, jasne że samochody jeździły i to całkiem dobrze ale przyjemność jazdy bezplciowymi samochodami jest nikła a to ważne nawet dla małego fana motoryzacji jakim jestem ja.
2 lut 17:09 | ocena: 66%
Liczba głosów:38
66%
34%
| odpowiedzi: 6
odpowiedz oceń: -1 +1
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~Khamsin Użytkownik anonimowy
~Khamsin :
No photo ~Khamsin Użytkownik anonimowy
Napisać w branżowym publikatorze poświęconym motoryzacji i to zabytkowej, a więc o charakterze jednak cokolwiek fachowym, że Mehari powstał na bazie 2 CV-ki jest cokolwiek słabe bowiem to zbyt duże uproszczenie. Jak wiadomo Mehari oparty był na Dyane. Niby to samo ale jednak nie to samo, zwłaszcza jeśli nie piszemy dla Pudelka. Naprawdę nie było zdjęcia Mehari z mniej uniesionym tyłem? To nie jest standardowy wygląd tego modelu. Ktoś pomyśli jeszcze, że to hot rod jakiś... Mehari widziałem ostatnio (fakt, rok temu, ale zawsze można napisać, że ostatnio) w Cefalu. Niestety we Francji nie widziałem ale nie odwiedzam okolic bardziej sprzyjających występowaniu tego auta niestety. Północny wschód jednak to nie południe. Mehari śmieszny był ale nie wszędzie mógł być sprzedawany bo jego karoseria była dość łatwopalna. A mogła tak prosto wyglądać bo nie była samonośna. No cóż, czasami taki handicap bywa przewagą.
2 lut 22:53 | ocena: 80%
Liczba głosów:5
80%
20%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~Klej Użytkownik anonimowy
~Klej :
No photo ~Klej Użytkownik anonimowy
Nie rozpisujcie się tak, bo się za dużo dowiemy.
2 lut 20:17 | ocena: 78%
Liczba głosów:9
78%
22%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~lucas bredzi Użytkownik anonimowy
~lucas bredzi
No photo ~lucas bredzi Użytkownik anonimowy
do ~Lucas:
2 lut 17:09 użytkownik ~Lucas napisał
Citroen ma bardzo wiele modeli kultowych, mnóstwo ich samochodów ma niesamowite patenty i są cenione przez kolekcjonerów. Porównajcie np. Markę Citroen czy Mercedes lub amerykański Buick do jakiejś japońskiej marki, poprostu szkoda wogóle porównywać, samo
To spójrz kolego na ceny takich klasyków, jak Toyota GT2000 albo Honda S800, Mazda Cosmo czy nawet NSX pierwszej generacji a potem się chwilkę zastanów, następnie sprostuj swoje odkrywcze twierdzenia.
9 lut 19:58 | ocena: 100%
Liczba głosów:4
0%
100%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~jacek Użytkownik anonimowy
~jacek
No photo ~jacek Użytkownik anonimowy
do ~Lucas:
Citroen ma bardzo wiele modeli kultowych, mnóstwo ich samochodów ma niesamowite patenty i są cenione przez kolekcjonerów. Porównajcie np. Markę Citroen czy Mercedes lub amerykański Buick do jakiejś japońskiej marki, poprostu szkoda wogóle porównywać, samo
Okej, no to w czym c4 Picasso jest lepszy od s-maxa? Mam c4 i powiem krótko - wszystkie parametry są gorsze a c4 Picasso nie ma żadnego oryginalnego rozwiązania. Zwykłe tanie wozidło.
9 lut 10:46 | ocena: 50%
50%
50%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~Dddd Użytkownik anonimowy
~Dddd
No photo ~Dddd Użytkownik anonimowy
do ~Lucas:
To dlaczego miałeś jedną toyote i później następną, jak są takie nijakie?
9 lut 12:38 | ocena: 50%
Liczba głosów:2
50%
50%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~msms01 Użytkownik anonimowy
~msms01
do ~Lucas:
Dlaczego Honda najlepiej trzyma cenę?
9 lut 11:21 | ocena: 75%
25%
75%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~ja Użytkownik anonimowy
~ja :
No photo ~ja Użytkownik anonimowy
Jak zakup samochodu wpływa na wielkość majątku jaki zgromadzisz?–film na
https://www.youtube.com
10 lut 09:45
Liczba głosów:0
0%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~Kwas z kiszonej kapusty. Użytkownik anonimowy
~Kwas z kiszonej kapusty. :
No photo ~Kwas z kiszonej kapusty. Użytkownik anonimowy
Gdzie nasze Citroeny!
9 lut 20:22
Liczba głosów:0
0%
0%
Link do tego komentarza:
No photo
No photo ~pero Użytkownik anonimowy
~pero
No photo ~pero Użytkownik anonimowy
do ~Lucas:
Zobaczysz jak Honda Civic UFO czyli generacja VIII i jej stylistyczny następca - IX gen. w bardzo krótkim czasie staną się kultowe.
Zobacz jak się kształtują ceny np. 10-cio latka Hondy FR-V, nie mówiąc już o NSX czy Hondzie 2000.
9 lut 18:12 | ocena: 100%
Liczba głosów:3
0%
100%
Link do tego komentarza:
No photo
~msms01
do ~Lucas:
NSX drożeje po wyjeździe z salonu. Stare NSX w cenie 100 000.
9 lut 11:20 | ocena: 67%
Liczba głosów:3
67%
33%
Link do tego komentarza:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Onet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.