Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

IV Targi i Aukcja Pojazdów Zabytkowych Oldtimer Warsaw Show, 13-14 maja 2017 r.

9 maja 17 21:48

To największe w Polsce wydarzenie dla amatorów oldtimerów, a przede wszystkim ogromna platforma handlu zabytkowymi pojazdami. Okazją do tego są: Aukcja Pojazdów Zabytkowych oraz targowa giełda

Udostępnij
0
Skomentuj
IV Targi i Aukcja Pojazdów Zabytkowych Oldtimer Warsaw Show, 13-14 maja 2017 r. IV Targi i Aukcja Pojazdów Zabytkowych Oldtimer Warsaw Show, 13-14 maja 2017 r. Foto: Robert Rybicki / Auto Świat

Przebojami poprzedniej aukcji były m.in.

Ford Mustang, Lincoln Mark IV, Cadillac DeVille, czy Ferrari 512 BB wystawiony z ceną wywoławczą ponad 1 450 000 PLN. 24 pojazdy znalazły nowych nabywców. W tym roku przewidziano licytację 30 samochodów, w tym czterech Jaguarów, czy Bentleya. Wszystkie samochody biorące udział w aukcji są wcześniej sprawdzane przez profesjonalnych rzeczoznawców.

Inną okazją do zakupu zabytkowego auta lub motocyklu jest giełda, na której wszyscy wystawcy targów mogą oferować swoje samochody do sprzedaży. Zainteresowani kupnem będą mieli z czego wybierać. W 2 halach Centrum Targowo-Kongresowego Ptak Warsaw Expo, w warszawskim Nadarzynie, zaprezentuje się bowiem ponad 1000 pięknych, klasycznych pojazdów:

- samochody z lat 20 i 30,

- samochody wojskowe,

- legendy czasów PRL,

- pojazdy amerykańskie,

- pojazdy zachodnioeuropejskie,

- pojazdy rajdowe,

- samochody ciężarowe,

- zabytkowe motocykle.

Odwiedzający targi będą mogli nie tylko podziwiać prawdziwe cacka, utrzymane w świetnym stanie, ale też porozmawiać z wystawcami - pasjonatami, którzy wiedzą wszystko o swoich autach. Imprezę uświetnią także pokazy cynowania, czyli renowacji karoserii zabytkowych aut.

Zlot Oldtimerów z całej Europy

Targi Oldtimer Warsaw Show będą niezwykłą okazją do integracji środowiska kolekcjonerów. W ramach imprezy odbędzie się bowiem zlot zabytkowych aut z całej Europy. Do Warszawy ruszyli już pasjonaci z Włoch, Litwy, Ukrainy, Czech, Słowacji i Węgier. Podczas zlotu odbędzie się oczywiście konkurs na najpiękniejsze auto. Z uwagi na międzynarodowy charakter wydarzenia planowana jest także rywalizacja na najlepszą reprezentację kraju. Goście z zagranicy będą też mogli wykorzystać weekend na bliższe poznanie Polski, zwłaszcza Warszawy i okolic.

Targi Oldtimer Warsaw Show odbędą się w Centrum Targowo-Kongresowym w warszawskim Nadarzynie. Dla niezmotoryzowanych, organizator przygotował bezpłatne autobusy z warszawskiego Dworca Centralnego i Zachodniego.

Więcej informacji na: oldtimerwarsaw.com

Poleć
Udostępnij
0
gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Nowy Auto Świat Classic 2/2017 już w sprzedaży a w nim megatest Porsche Turbo. Porównanie japońskiego wojownika i Kung Fu Pandy oraz liftbacki z lat osiemdziesiątych XX wieku. Na koniec klasyk, który zmienił historię.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej