Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Kieleckie klasyki

10 lip, 10:51

Po raz pierwszy na kieleckich targach samochodowych na klasyki przeznaczono całą halę. Wystawiono kilkadziesiąt pojazdów zabytkowych – głównie produkcji polskiej i z tzw. demoludów. Były też auta zachodnie – kolekcja Mercedesów, przedwojenne bardzo rzadkie Rosengarty, kolekcja Mini, ogromny amerykański krążownik oraz sportowe Celiki.

Udostępnij
0
Skomentuj

Bardzo interesująca była kolekcja polskich przedwojennych rowerów Łucznik oraz ekspozycja samochodów rajdowych używanych przez polskich zawodników.

W galerii prezentujemy najciekawsze pojazdy wystawione na targach w Kielcach.

Poleć
Udostępnij
0
gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Nowy Auto Świat Classic 2/2017 już w sprzedaży a w nim megatest Porsche Turbo. Porównanie japońskiego wojownika i Kung Fu Pandy oraz liftbacki z lat osiemdziesiątych XX wieku. Na koniec klasyk, który zmienił historię.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej