Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Kultowe auta na reklamach sprzed lat

21 maja 15 00:00

Mijają lata, samochody się zmieniają, ich reklamy również są jakieś inne - takie jakby nijakie. Kiedyś elementem przetargowym w reklamie auta nie była emisja spalin, czy wieloletnia gwarancja. Każdy producent podkreślał tak ważne dla kierowców zalety - jak czas przyspieszenia do 100 km/h czy solidność konstrukcji oraz przyjemność prowadzenia.

Udostępnij
0
Skomentuj
2216

Teraz mamy niską emisję CO2, wysilone do granic możliwości silniki roku oraz mnóstwo gadźetów z których nigdy nie skorzystamy.

Znaleźliśmy dla was 8 reklam kultowych już aut, z których chyba wszystkie są kultowe. Mamy reklamę solidnego Volvo 740, luksusowego Audi V8, solidnego jak niemiecki czołg Mercedesa W124, dystyngowane BMW serii 7 E32, oraz Citroena XM, Mercedesa 190, kultowe wśród fanów driftingu BMW E30 oraz ikonę szwedzkiej motoryzacji czyli Saaba 900 z roku 1986.

Zobaczcie jak w ciągu tych ponad dwudziestu lat zmieniło się podejście producentów do reklamowania samochodów.

Zapraszamy do naszej galerii wideo.

Poleć
Udostępnij
0
gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Nowy Auto Świat Classic 2/2017 już w sprzedaży a w nim megatest Porsche Turbo. Porównanie japońskiego wojownika i Kung Fu Pandy oraz liftbacki z lat osiemdziesiątych XX wieku. Na koniec klasyk, który zmienił historię.

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej