Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Motosentyment - historie Waszych samochodów

28 kwi 14 18:16

Pamiętasz pierwszego Malucha, którym woził cię tata? Golfa którego kupił sobie sąsiad za pieniądze zarobione na saksach w Niemczech? Dodge'a Vipera, widzianego na wczasach w Juracie w 1994 r.? Doskonale! Chcemy poznać te historie!

Udostępnij
0
Skomentuj

Jeżeli nauczyłeś się rozróżniać marki i modele aut długo przed tym jak zacząłeś samodzielnie kroić sobie jedzenie na talerzu, a literek uczyłeś się z katalogów i pism motoryzacyjnych, to prawdopodobnie masz pamięć pełną wspomnień motoryzacyjnych. Bardzo chcemy, byś się nimi z nami podzielił.

Zajrzyj do albumu rodzinnego (a może masz osobny album swoich zdjęć samochodowych?), wybierz najciekawszy wóz z kolekcji i opowiedz nam anegdotę z nim związaną. Trzymaj się faktów, ale nie zapomnij wyrazić swoich emocji związanych z tamtą chwilą. Nieważne czy to działo się w 1965, 1975 czy 1995 r.

Interesują nas przede wszystkim historie minimum 20-letnie i starsze. Najlepsze opowieści wzbogacone o najładniejsze zdjęcia opublikujemy na łamach serwisu autoswiat.pl oraz w naszym dwumiesięczniku o samochodach wiecznie młodych „Auto Świat Classic”.

Czekamy na wasze opowieści i fotografie pod adresem motosentyment@auto-swiat.pl.

W galerii prezentujemy zdjęcia, którymi podzielił się z nami dziadek naszej koleżanki z redakcji, Pan Mieczysław Podgórski. Jak się okazuje sporo podróżował swoimi samochodami. Krynica Górska, Jugosławia a nawet Ukraina. Ciekawych historii rzwiązanych z samochodami też nie brakuje.

Miłej lektury!

Poleć
Udostępnij
0
gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Nowy Auto Świat Classic 2/2017 już w sprzedaży a w nim megatest Porsche Turbo. Porównanie japońskiego wojownika i Kung Fu Pandy oraz liftbacki z lat osiemdziesiątych XX wieku. Na koniec klasyk, który zmienił historię.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej
Foto: Mieczysław Podgórski / Auto Świat

Motosentyment

Pierwszy samochód Pana Mieczysława Podgórskiego - 6-letnia Zastawa 750, kupiona w latach 70. Poprzedni właściciel był marynarzem i rzadko jeździł autem. Okleił jednak przód i elementy maski kontrastowymi tapetami. Na zdjęciu – Pan Mieczysław podczas wakacji w Krynicy Górskiej

Foto: Mieczysław Podgórski / Auto Świat

Foto: Mieczysław Podgórski / Auto Świat

Foto: Mieczysław Podgórski / Auto Świat

Foto: Mieczysław Podgórski / Auto Świat

Foto: Mieczysław Podgórski / Auto Świat

Motosentyment - historie Waszych samochodów (slajd 1 z 6)

Reklamy
Koniec bloku reklamowego