Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Klasyki w Kazimierzu Dolnym: Rajd Pojazdów Zabytkowych

3 lip 17 10:14

Ponad 30 klasycznych samochodów wzięło udział w rajdzie pojazdów zabytkowych w okolicy Kazimierza Dolnego.

Udostępnij
0
Skomentuj

Najstarszym autem, jakie pojawiło się na zlocie, był amerykański NASH z 1924 roku. Odbudowane perfekcyjnie przez kolekcjonera spod Warszawy wcześniej, w USA służyło jako... auto policyjne.

Nowym-starym autem, jakie niedawno pojawiło się w światku kolekcjonerskim, jest Mercedes 200 (W21) z 1935 r. kolekcjonera z Poznania. Auto wzbudzało duże zainteresowanie, a załoga – w strojach bawarskich – miała powody do dumy, gdyż została nagrodzona w konkursie elegancji.

Równie wielkie zainteresowanie zbudzał maleńki samochód BMW Isetta z 1960 r. To autko 2-osobowe, z nietypowo rozwiązanymi drzwiami (wchodzi się od przodu). Właściciel zapewniał, że mimo malutkich wymiarów auto jest wygodne.

Oprócz tego na zlocie pojawiły się auta z lat 50. 60. i 70. Załoga Wołgi M21 sedan przyjechała – na kołach – aż z Petersburga. Wyjechali z pucharem zdobytym w konkursie elegancji.

W galerii kilkanaście zdjęć najciekawszych aut zlotu.

Poleć
Udostępnij
0

Polecamy także:

gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Nowy Auto Świat Classic 2/2017 już w sprzedaży a w nim megatest Porsche Turbo. Porównanie japońskiego wojownika i Kung Fu Pandy oraz liftbacki z lat osiemdziesiątych XX wieku. Na koniec klasyk, który zmienił historię.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej