Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

Syrena 105 odnowiona przez "Fanow czterech kółek"

18 paź 13 12:12

Koledzy z brytyjskiego programu „Wheeler Dealers” przyjechali do Polski w poszukiwaniu Syreny 105. Zobaczcie jak odrestaurowali polskiego klasyka.

Udostępnij
0
Skomentuj

Mike Bewer poszukiwania Syreny 105 rozpoczął w Warszawie przy komputerze i kawie. Po dłuższej chwili trafił na odpowiedni egzemplarz. Zadzwonił do właściciela i w „międzynarodowym” języku dogadał się co do oferty. Następnie wsiadł w samochód i udał się do Rudy Śląskiej odebrać nowy wóz.

Zobacz wszystko na temat

Syrena 105 po brytyjsku

Samochód następnie trafił do Edda China, który odpowiednio się nim zaopiekował. Jaki efekt przyniosła praca Edda? Czy Syrena 105 zrobiła furorę w Londynie? Za ile Mike zdołał sprzedać polski samochód?

Odcinek „Fanów czterech kółek” z Syreną 105 w roli głównej będziecie mogli obejrzeć już w piątek 18 października o godz. 22:00 na kanale Discovery.

Zapraszamy przed telewizory.

Jaka jest Syrena Sport?

Poleć
Udostępnij
0

Przeczytaj również:

gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Nowy Auto Świat Classic 2/2017 już w sprzedaży a w nim megatest Porsche Turbo. Porównanie japońskiego wojownika i Kung Fu Pandy oraz liftbacki z lat osiemdziesiątych XX wieku. Na koniec klasyk, który zmienił historię.

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej

Syrena 105 odnowiona przez "Fanow czterech kółek" (slajd 1 z 4)

Reklamy
Koniec bloku reklamowego