Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

MotoClassic Wrocław 2013: uczta dla koneserów

17 sie 13 22:34

Prawie 220 zabytkowych pojazdów, nie tylko z Polski, ale i z Niemiec czy Białorusi, przyjechało do Zamku Topacz na MotoClassic Wrocław 2013. Zlot zabytkowych samochodów w Zamku Topacz potrwa trzy dni.

Udostępnij
0
Skomentuj

Wśród atrakcji przygotowanych dla odwiedzających jest Kącik zabaw MotoMalucha (animacje przygotowane z myślą o najmłodszych fanach motoryzacji. Wata cukrowa, lody, ręcznie robione lizaki dla najmłodszych), MotoJarmark (w trakcie którego można zakupić motoryzacyjne i nie tylko pamiątki oraz gadżety), kiermasz ciast (wypieki domowej roboty i wybornej kawy), Retro Grill (przekąski przygotowane przez Szefa Kuchni Restauracji Topacz), Przystań Topacz (łódki zacumowane przy pomoście, z których może skorzystać każdy spragniony wodnych przygód), pokazy grup rekonstrukcji, plenerowe występy oraz koncerty a także spotkania z zawodnikami sportowymi oraz historykami motoryzacji.

Na Zamku Topacz trwa też Minigiełda Oldtimerów, na której można kupić zabytkowe pojazdy. Wśród wystawionych pojazdów wymienić należy m.in. Volkswagena Garbusa, Volkswagena Karmann Gia i Mercedesa W123 z 1980 r.

Jak dojechać na MotoClassic Wrocław 2013

Ślęza ul. Główna 12 - to adres Zamku Topacz. Z Wrocławia jedziemy do Bielan Wrocławskich. Tam jadąc ul. Wrocławską przy kościele św. Andrzeja Apostoła skręcamy w ul. Kolejową. Dalej jedziemy prosto ul. Przystankową, skręcamy w Główną i dojeżdżamy do Ślęzy i Zamku Topacz.

Poleć
Udostępnij
0

Przeczytaj również:

gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Nowy Auto Świat Classic 2/2017 już w sprzedaży a w nim megatest Porsche Turbo. Porównanie japońskiego wojownika i Kung Fu Pandy oraz liftbacki z lat osiemdziesiątych XX wieku. Na koniec klasyk, który zmienił historię.

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej