Darmowe sprawdzenie VIN

Wprowadź Numer VIN
i sprawdź Historię Pojazdu

XV Zlot Miłośników VW Garbusa & Co w Przybrodzinie

19 cze 16 14:00

Ta impreza ma już wielkie tradycja i coracznie uczestniczy w niej przynajmniej 200 klasycznych Volkswagenów, ktore przyjeżdżają do Wielkopolski z całej Polski i sąsiednich krajów.

Udostępnij
0
Skomentuj

Tegoroczna edycja obfitowała w wiele atrakcji. Były konkursy, wielobarwna parada samochodów oraz zwiedzanie 33 Bazy Lotnictwa Tasktycznego w Powidzu. Tam także rozegrano kilka ko nkurencji.

Podczas zlotu można było podziwiać popularne Garbusy i Ogórki, których właściciele zadbali o indywidualizację. Z całą pewnością wiele z nich zasłużyło na uwagę. W naszej galerii prezentujemy niektóre z nich.

Poleć
Udostępnij
0

Polecamy także:

gazeta
W tym tygodniu w sprzedaży: Nowy Auto Świat Classic 2/2017 już w sprzedaży a w nim megatest Porsche Turbo. Porównanie japońskiego wojownika i Kung Fu Pandy oraz liftbacki z lat osiemdziesiątych XX wieku. Na koniec klasyk, który zmienił historię.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Z kategoriiZobacz więcej »

Pokaż więcej